English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

ضرورت حمایت و نگاه ویژه به تولیدات بنیاد بین المللی امام رضا(ع)

ضرورت حمایت و نگاه ویژه به تولیدات بنیاد بین المللی امام رضا(ع)
مدیرعامل سابق بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: در 5 سال مدیریتم این مرکز پیشرفت خوبی داشت و نیاز به حمایت و نگاه ویژه به بنیاد بین المللی امام رضا(ع) وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، محمود رضا برازش ظهر پنجشنبه 30 تیر ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) که در سالن اجتماعات بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی برگزار شد، به اقدامات و فعالیت های بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در زمان مدیریت خود اشاره کرد.
 
برازش گفت: در سال 1382 که مسئولیت به نشر بر عهده داشتم، با حمایت وزیر ارشاد وقت جشنواره شعر به عنوان اولین جشنواره شعر رضوی برگزار شد و به مرور زمان به 8 برنامه توسعه و در سال 1391 در خارج کشور توسعه پیدا کرد تا اینکه در سال 1392 با مصوبه دولت، بنیاد بین المللی امام رضا(ع) تاسیس شد.
 
مدیرعامل سابق بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به گزارش 5 ساله بنیاد بین اللملی امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: متاسفانه بنیاد قبل از حضور من، متحمل زیان های مالی شده بود اما حالا  تراز مالی مثبت و صورت های مالی بنیاد مقبول شد.
 
وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در راستای فعالیت این بنیاد تابلو بزرگ حدیث سلسله الذهب در  ساختمان وزارت ارشاد نصب شد و با کمک حجت الاسلام گنابادی نژاد تابلوی دعای باران در ورودی استانداری نصب خواهد شد.
 
برازش چاپ فصلنامه علمی پژوهشی با درجه A را از دیگر اقدامات بین المللی امام رضا(ع) دانست و افزود: دومین فصلنامه بنیاد هم در مرحله تولید است و  در فضای مجازی نیز بازدیدها به چند هزار ارتقا پیدا کرده است.
 
وی افزود: با توجه به اینکه این مرکز در جهت سیره و سبک رضوی به طور ویژه فعالیت می کند نیاز به حمایت بیشتری دارد و انشالله با کمک شهرداری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یک مکان مناسب برای تولیدات این مرکز فراهم شود.

۳۰ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۰۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.