English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

هنر جذاب ترین روش برای اتصال مخاطبان به منبع پرفیض ائمه اطهار(ع) است

هنر جذاب ترین روش برای اتصال مخاطبان به منبع پرفیض ائمه اطهار(ع) است
استاندار خراسان رضوی با اشاره به تعدد سلایق مخاطبان، هنر را جذاب ترین ابزار برای اتصال به منابع و آموزه های پرفیض رضوی و اهل بیت(ع) دانست.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلامف یعقوبعلی نظری روز یکشنبه 21 خرداد در آیین اختتامیه نوزدهمین و افتتاحیه بیستمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در تالار قدس حرم مطهر رضوی اظهار کرد: وجود مضجع شریف امام رضا(ع) سبب شده که منابع معنوی بسیار پرفیض و با خیر و برکتی در اختیار ما قرار داده شود و شرط وصول به این منابع  تمسک به خاندان عصمت و طهارت (ع) است.

وی افزود: چنانچه به این منابع پرفیض تمسک جوییم راه هدایت برای ما باز خواهد شد و متوسل شدن به امام رضا(ع) و دیگر ائمه اطهار(ع) محدودیت زمانی، مکانی و موضوعی ندارد.

استاندار خراسان رضوی شرط رسیدن به مسیر تعالیم و تکامل هر انسانی را اتصال به دریای آموزه های ائمه اطهار(ع) ذکر کرد و گفت: چنانچه متوسل به ائمه اطهار(ع) شویم بدون هیچ قید و شرطی خواسته ها و اهدافمان محقق خواهد شد.

وی تصریح کرد: ما معتقدیم شرط برون رفت از تمامی مشکلات اقتصادی متصل شدن به منابع پرفیض ائمه اطهار(ع) است چرا که آموزه های آنان در هر عرصه ای حرف برای گفتن دارد.

نظری هنر را به عنوان یکی از ابزار موثر و جذاب در اتصال به منابع پرفیض ائمه اطهار(ع) دانست و افزود: هنرمندانی که با استفاده از هنر زمینه استفاده از این منابع را برای سلایق مختلف مهیا می کنند خدمت بزرگی در تحقق اهداف عال کرده اند.

۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ۲۳:۱۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.