English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد

جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
هشتمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی با برگزاری مراسم اختتامیه به صورت مجازی و معرفی برگزیدگان در قزوین به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، مراسم اختتامیه  هشتمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی در سال جاری به دلیل شرایط کرونایی به صورت مجازی در قزوین برگزار شد.

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در این مراسم اظهارکرد: در چنین فضایی که به دلیل شیوع کرونا محدودیت هایی برای سفر به مشهد مقدس ایجاد شده حضور در فضای مجازی و عرض ارادت به امام رضا(ع) تبدیل به تنها دلخوشی این روزگار شده است.

محمد حسین اسماعیلی افزود: جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی تبدیل به یکی از ستون ها و پایه های اصلی تولید محتوای فاخر در فضای مجازی شده است چرا که در طول سه دوره اخیر تولید آثار این جشنواره به ۴۵ برابر افزایش پیدا کرده است.
وی گفت: در سال ۹۷ بیش از ۳۰۰ اثر، در سال گذشته بیش از ۳۵۰۰ اثر و امسال با عنایت امام رضا (ع) و تلاش همکاران ۱۳ هزار و ۵۰۰ اثر به دبیر خانه جشنواره ارسال شده که بسیار مطلوب ارزیابی می شود.
اسماعیلی اضافه کرد: چشم انداز جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی این است که آثار زیادی در فضای مجازی برای امام رضا (ع) توسط مردم تولید شود و به ارزش های معنوی مدنظر در این فضا دست پیدا کنیم.
وی اظهار داشت: امروز به دلیل شیوع ویروس کرونا به اهمیت فضای مجازی بیش از پیش پی برده ایم و این بستر برای انتقال مفاهیم ارزش های دینی و آیین های دینی و اعتقادی ما بسیار مطلوب است.
این مسوول همچنین گفت: امروز تمامی کشورها با برنامه ریزی دقیق و مناسب در این حوزه ورود کرده اند و کشور ایران هم باید در این زمینه ورود جدی تر کند تا با حضور پویا و فعال محتوای مورد نظر خود را به مخاطبان ارایه بدهیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به اینکه به دنبال راه اندازی پویش عظیم محتواهای مذهبی و اسلامی هستیم، افزود: امیدواریم نتیجه چنین جشنواره هایی رسیدن به محتواهای با ارزش و تاثیر گذار در فضای مجازی باشد.
وی اضافه کرد: در برگزاری این جشنواره بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، مرکز توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آستان قدس رضوی، صدا و سیما ، رسانه ها و سایر دستگاه های مختلف  حضور فعال داشتند که از تمامی آنها قدردانی می کنیم.

اسامی برگزیدگان جشنواره از لینک زیر قایل دریافت است.

برندگان جشنواره قزوینبرندگان جشنواره قزوین

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۲۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.