English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

دیدار مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) با معاون زیارت استانداری خراسان رضوی

دیدار مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) با معاون زیارت استانداری خراسان رضوی
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام با معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، نشست مشترک مدیرعامل این بنیاد و معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

محمودرضا برازش در این دیدار با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده برای ترویج فرهنگ رضوی در کشور اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برگزاری جشنواره های امام رضا علیه السلام در استان های با تغییراتی مواجه شده است.

وی افزود:در این راستا برنامه های شب میلاد امام رضا علیه السلام با مشارکت شبکه سوم سیما در قالب برنامه تلویزیونی چراغانی انجام شد. 

 مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام همچنین از توجه ویژه این بنیاد به فضای مجازی خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با استفاده از این ظرفیت بتوانیم معارف رضوی و دیگر ائمه علیه السلام را به مخاطبان ارائه کنیم.

 محمد صادق براتی نیز دراین نشست با اشاره به اهمیت فضای مجازی اظهار کرد: به نظر می‌رسد در این شرایط دستگاه‌های متولی فرهنگ و هنر از جمله بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) می‌توانند با ارائه راهکارها و تولید محصولات فرهنگی هنری برای کمک به جامعه برای جلوگیری از آسیب‌های این حوزه نقش بسزایی ایفا کنند.

وی افزود: دقت روز افزون به مسائل فرهنگی و فضای رسانه‌ای، همچنین استفاده بهینه و صحیح از فضای مجازی در تولید و ارائه برنامه‌های فرهنگی هنری یکی از مهمترین مسائلی است که مقام معظم رهبری نیز طی چندین سال اخیر در گفتمان‌های خود به این موضوع تاکید داشته‌اند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در شرایط کنونی که همه کشور درگیر ویروس کرونا است و شرایط به گونه‌ای است که محدودیت‌هایی برای برگزاری مراسم و تجمعات مذهبی وجود دارد، باید فعالان و متولیان حوزه فرهنگی در عرصه فضای مجازی حضور جدی داشته باشند و سعی کنند بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی را به سمت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی سوق دهند تا بتوانیم با تولیدات فاخر فرهنگی، موج جدیدی از فعالیت‌های فرهنگی را در فضای مجازی ایجاد کنیم.
براتی بیان کرد: در طرح راه‌اندازی مرکز فضای مجازی بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) می‌توان از ظرفیت سایر دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی استان نیز برای تولید محتوای فرهنگی استفاده کرد.
سید جلال فیاضی مشاور عالی مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام نیز در این نشست به توضیح برنامه های بنیاد در حوزه فضای مجازی پرداخت.

۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.