English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نشست مشترک مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) و مدیر رادیو زیارت

نشست مشترک مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) و مدیر رادیو زیارت
نشست مشترک مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و مدیر رادیو زیارت در راستای همکاری های مشترک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،نشست مشترک مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و مدیر رادیو زیارت در راستای همکاری های مشترک در ساختمان صبا صدا وسیمای مرکز خراسان رضوی برگزار شد.

مدیر رادیو زیارت در جلسه مشترک مدیران بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با مدیران رادیو زیارت با اشاره به  برگزاری جشنواره های امام رضا(ع) در استان های مختلف اظهار کرد: ظرفیت های مانند این جشنواره باید بتوانند کل سال را پوشش دهد و نباید در روزهای خاص اتفاق افتد تا مردم بهره کامل تری از فرهنگ و سیره امامان معصوم ببرند.

 هادی افشار صفوی  افزود: خروجی جشنواره ها نیز نباید فقط مختص قشر خاصی شود بلکه باید عام پسندتر باشد و جمع بیشتری از مشتاقان را تحت پوشش قرار دهد.
افشار با بیان این که رادیو زیارت به عنوان ظرفیتی آمادگی دارد ۱۰۰ درصد پای کار جشنواره امام رضا(ع)بیاید گفت: از زمان شروع جشنواره های سال آینده، عوامل رادیو زیازت در نوع اطلاع رسانی و برنامه های فراخوان و هدف گذاری های نهایی و حتی آمادگی برای جشنواره سال، بعد در کنار شما خواهند بود و آن چیزی که بناست مردم مطلع شود را به عهده می گیریم.
وی ادامه داد: امسال علی رغم سختی های اعتباری برگزاری جشنواره رادیو زیارت را به عهده گرفتیم و تاکنون به نسبت سال اول مان در زمینه دریافت آثار خوب پیش رفته ایم. این جشنواره همه حوزه های سراسری صداوسیما را شامل می شود و در فضای مجازی حدود ۱۲ مورد برای شرکت کنندگان مدنظر گرفته شده است.
مدیر رادیو زیارت تصریح کرد: ولایت مداری، اخلاص، استکبار ستیزی و مدافعان حرم شاخص هایی است که مدنظر قرار داده ایم  و برای افزایش شرکت کنندگان درخواست داریم از بانک اطلاعاتی مخاطبان جنشواره امام رضا(ع) برای اطلاع رسانی استفاده کنیم.

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.