English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مشهد ایستگاه اصلی جشنواره عکس رضوی است

مشهد ایستگاه اصلی جشنواره عکس رضوی است
مشاور فرهنگی، هنری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با اشاره به این که برای نهمین جشنواره عکس رضوی زحمات زیادی کشیده شده است، گفت: مشهد ایستگاه اصلی جشنواره عکس رضوی است
به گزارش روابط عمومی بنیاد امام رضا(ع)،سید جواد رفائی بعدازظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره عکس رضوی در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا (ع) گفت: سال گذشته ناظر جشنواره عکس رضوی بودم و برگزاری آن از تبریز به مشهد منتقل شد.
وی افزود: مشهد ایستگاه اصلی جشنواره عکس رضوی است، عکاسان می توانند از معماری حرم و .. عکس بگیرند و این اشتیاق در مشهد بیشتراز همه ایران است.
رفائی خاطر نشان کرد: در بنیاد بین المللی امام رضا (ع) طرحی به نام جمع آوری آثارهنری مرتبط با امام رضا (ع) داریم. به دبیرخانه جشنواره های سراسر کشور اعلام کرده ایم تا آثار خود را از ابتدا تاکنون ارسال کنند.
 

وی یادآور شد: در مرحله بعد سایت بزرگ جامع رضوی در دهه کرامت سال آینده راه اندازی می شود، کل نسخ خطی، پژوهش، اثر هنری و ... در مورد حضرت رضا (ع) جمع آوری در اختیار علاقمندان قرار می گیرد، کاری که تاکنون توسط هیچ نهادی انجام نشده است.
مشاور فرهنگی، هنری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) همچنین گفت: تلاش ما براین است که یک جریان علمی بزرگ حساب شده در رابطه با حضرت رضا (ع) شکل بگیرد. کاری که هنرمندان انجام می دهند از ابتدا تا انتها با معنویت حضرت رضا (ع) شکل بگیرد.
وی افزود: جشنواره ها بازنگری و از 30 به 15 جشنواره کاهش یافته است. کیفیت مدنظر ماست و امیدوارم روز به روز شاهد افزایش کیفی جشنواره ها باشیم.  
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.