English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای نشر ارادت مردم به امام رضا(ع)

استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای نشر ارادت مردم به امام رضا(ع)
مشاور عالی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)گفت: می‌توان از فضای مجازی برای نشر ارادت و عشق و علاقه مردم به امام رضا(ع)استفاده کرد. به گزارش روابط عمومی بنیاد امام رضا(ع)،سیدجلال فیاضی بیان کرد: هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال قزوین از مجموعه جشنواره هفدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) است که با محوریت آثار منتشر شده در فضای مجازی برگزار می‌شود.
وی افزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود در قالب نماهنگ، پویانمایی، عکس نوشته، متن، موشن گرافیک، پادکست و هر اثری که در فضای مجازی در مورد امام رضا(ع) و آموزه‌های ایشان، تأکید بر اخلاق و ارزش‌های اجتماعی فرهنگی جامعه که در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ «امام_رضا_امام_رئوف» منتشر کردند را در این جشنواره شرکت دهند.
مشاور عالی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) اظهار کرد: رویکرد این جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی است که آثار منتخب با چند معیار محتوا، کیفیت فنی مورد داروی قرار می‌گیرند، از طرفی میزان بازدید آثار در شبکه‌های اجتماعی دارای اهمیت است.
وی تأکید کرد: با توجه به اینکه دهه آخر ماه صفر و شهادت امام رضا (ع) در پیش است، فرصت خوبی مهیا شده هم‌وطنانی که در این ایام به مشهد مقدس سفر می‌کنند می‌تواند عکس‌های و دل نوشته‌های خود را در فضای مجازی منتشر و در جشنواره شرکت کنند، همچنین اگر احادیثی از امام رضا (ع) آموختند می‌توان آن را در قالب‌های مختلف طراحی و منتشر کنند.
فیاضی تأکید کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قزوین و مرکز رسانه‌های دیجیتال به‌منظور حمایت و معرفی شبکه‌های اجتماعی ایرانی در برگزاری این جشنواره از برخی شبکه‌های اجتماعی مانند آخرین خبر و چارخونه استفاده کردند که علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در این شبکه‌ها به اشتراک بگذارند.
وی بیان کرد: فضای مجازی فرصتی است که همه مردم و آحاد جامعه دیدگاه‌های مختلف خود را در زمینه‌های مختلف مطرح می‌کنند، از طرفی مردم ما عاشق امام رضا(ع) هستند و سالانه ۳۰ میلیون نفر به مشهد مقدس سفر می‌کنند بنابراین می‌توان از فضای مجازی برای نشر این عاشقانه‌ها استفاده کرد.
مشاور عالی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) بیان کرد: اگر اطلاع‌رسانی خوبی صورت بگیرد با توجه به علاقه‌مندی مردم به امام رضا(ع) امیدواریم شاهد شرکت گسترده مردم در این جشنواره باشیم.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.