English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

گروه‌ها فراتر از چیزی که تصور می‌کردیم ظاهر شدند

گروه‌ها فراتر از چیزی که تصور می‌کردیم ظاهر شدند
داور هفدهمین دوره از جشنواره بین المللی امام رضا (ع) گفت: در جشنواره امسال با توجه به سرمایه گذاری که انجام شد، گروه‌های بسیاری فراتر از آن چیزی که تصور می‌کردیم ظاهر شدند که لازم است نگاه ویژه تری نسبت به این موضوع شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، ناصر فلاحی عضو هیئت داوران دومین جشنواره ملی سرود رضوی که از مجموعه برنامه‌های هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) به میزبانی استان قم برگزار می‌شود، افزود: می توانیم جشنواره بین المللی امام رضا (ع) را با جشنواره فجر مقایسه کنیم. جشنواره فجر یک سخت افزار قوی و یک دبیرخانه دائمی دارد، هزینه های مشخصی برای آن صورت می‌گیرد که افراد انگیزه پیدا می‌کنند که در این جشنواره شرکت کنند، اما وقتی جشنواره ای با این عنوان مقدس برگزار می شود، حمایت هایی که لازم است از آن صورت نمی گیرد.
داور دومین جشنواره ملی سرود رضوی خاطر نشان کرد: افرادی که در این جشنواره شرکت می کنند، با عشق و علاقه وارد کار می‌شوند. این جشنواره لااقل باید بتواند با جشنواره های مشابه خود مقایسه شود و از گروه هایی که در این جشنواره شرکت می کنند حمایت شود.
وی که سال گذشته نیز داوری آثار جشنواره را برعهده داشته افزود: یکی از قشنگ ترین کارهایی که سال گذشته صورت گرفت این بود که پرچم بارگاه امام رضا (ع) به احترام شرکت کنندگان به محل برگزاری مسابقات آورده شد.
فلاحی خاطر نشان کرد: بچه های قم تمام زحمت خودشان را کشیده بودند و بدون چشم داشت و با بیشترین نیرو و کمترین هزینه وارد کار شدند.
وی گفت: انتظار می رود که چون نام مقدس امام رضا (ع) روی جشنواره است، بیشتر مورد توجه قرار گیرد و شرایطی ایجاد شود که گروه‌های برتر و حرفه ای وارد شوند و مابقی گروه‌ها برای ارائه کارهای بهتر و فاخرتر الگو بگیرند.
فلاحی افزود: گروه‌های شرکت‌کننده بیش از جوایزی که احتمالا بخواهند دریافت کنند، هزینه کرده اند و زحمت کشیده اند لذا در زمینه ارتقای جوایز و معرفی تعداد بیشتری از گروه‌های برتر باید بازنگری صورت بگیرد.
وی خاطر نشان کرد: این گروه ها صرفاً با عشق و علاقه به امام رضا (ع) در این جشنواره شرکت می‌کنند و با هزینه های ریالی نمی‌توان برای آن قیمت گذاشت.
داور هفدهمین دوره از جشنواره بین المللی امام رضا (ع) یادآور شد: مهم این است که همه ما به عنوان داور، مجری، مدیر و همه مسئولین، در حد نام جشنواره برای آن تلاش کنیم و توان خودمان بگذاریم و ادعا کنیم که تا آنجا که می‌توانستیم، انجام داده‌ایم.
شایان ذکر است هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) توسط بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) در سال جاری در رشته‌‌های گوناگون و به میزبانی استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود. در همین راستا استان قم، میزبان دومین دوره جشنواره ملی سرود رضوی است که اختتامیه آن همزمان با دهه کرامت در تیرماه جاری برگزار می‌شود.

۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۱۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.