English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

در نشست هم اندیشی اعضای اتاق فکر جشنواره ترانه و شعر سپید رضوی با مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) مطرح شد: راه اندازی کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) در استان های کشور

در نشست هم اندیشی اعضای اتاق فکر جشنواره ترانه و شعر سپید رضوی با مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) مطرح شد: راه اندازی کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) در استان های کشور
نشست هم اندیشی اعضای اتاق فکر جشنواره ملی ترانه و شعر سپید رضوی با حضور محمود رضا برازش مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)و معاونان اجرایی و فرهنگی هنری این بنیاد؛در محل سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

 

 

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)؛ در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان اولین جشنواره ملی ترانه و شعر سپید رضوی بیان داشت:امسال در تمام استان های کشور جشنواره امام رضا(ع) برگزار شد و هر استان بسته به ظرفیتی که داشت در حوزه های مختلف تئاتر، شعر، حدیث، داستان نویسی و  عکس،جشنواره  را برگزار می کند و بنیاد نیز رویکردی حمایتی دارد.
 
وی اظهار داشت:بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) متفاوت از دبیرخانه جشنواره امام رضا(ع) است و ما تلاش داریم تا در این زمینه تغییراتی را در ساختار مجموعه به وجود بیاوریم و فعالیت‌های بنیاد را ارتقا ببخشیم به نحوی که بنیاد در زمینه تولید نقش بیشتری ایفا کند و وظایف آن به عنوان دبیرخانه جشنواره امام رضا(ع) بیش از پیش شکل حمایتی به خود بگیرد.
 
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: مرکزیت این بنیاد در مشهد قرار دارد که این موضوع بسیار مهم است زیرا ما نشان دادیم که می‌توانیم مرکزیت یک نهاد ملی اینچنینی را در خارج از تهران داشته باشیم اتفاقی که معمولا رخ نمی‌دهد.
 
برازش با تاکید به اینکه اصرار وزارت ارشاد اسلامی بر هم افزایی و همکاری بخشهاست،بربازدهی و خروجی محوری فعالیت ها تاکید کرد و بیان داشت: دوره های آموزشی مختلفی در بنیاد هدفگذاری شده است.
 
وی از تغییر رویکرد این سازمان از فعالیت صرف در حوزه جشنواره ها به گسترش فعالیت های حوزه رضوی بر اساس رسالت های بنیاد خبر داد و افزود: توجه به فعالیت های زیربنایی و تاثیرگذار در استان ها از جمله مواردی است که این بنیاد به دنبال انجام آن است.
راه اندازی کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) در استان های کشور
وی از راه اندازی کتابخانه تخصصی امام رضا(ع) و اهل بیت در استان ها با نگاه تخصصی خبر داد و گفت: همچنین هفته و گفتگو های فرهنگی طی سال در استان ها به زودی برگزار خواهد شد.
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی هم در این نشست ضمن تقدیر از اعضای اتاق فکر  و دست اندرکاران جشنواره ملی ترانه و شعر سپید رضوی با تاکید بر اینکه وقتی به یک جشنواره ملی می رسیم  لازم است همه برای برگزاری باشکوه آن تلاش کنیم تصریح کرد:این جشنواره حرکت بسیار خوبی برای شناساندن حضرت علی بن موسی الرضا (ع) است و هر سال باید با کیفیت بهتری برگزار شود.
 
ناصر نبی زاده با اشاره به اینکه بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)؛  از نظم و انسجام خوبی برخوردار است، که این امر شایسته تقدیر است افزود: امید است این جشنواره در طول سالهایی که برگزار می شود؛ جوانان هنرمند را برای تولید آثار مرتبط با سبک و سیره رضوی بیش از پیش ترغیب کند.
http://www.razavi.news/fa/news/37325
۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.