English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

استاندار خراسان رضوی: شعار هفدهمین جشنواره امام رضا (ع)، خدمت رسانی مردمی است

استاندار خراسان رضوی:  شعار هفدهمین جشنواره  امام رضا (ع)، خدمت رسانی مردمی است
استاندار خراسان رضوی گفت: شعار هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با محوریت خدمت رسانی مردمی تعیین شده است.

علیرضا رشیدیان در گفتگو با ستاد شانزدهمین جشنواره امام رضا (ع)  افزود : باتوجه به اینکه امام رضا (ع) و   ستاد دهه کرامت در خراسان رضوی قرار دارد با همکاری 36 دستگاه دولتی برنامه جشنواره امام رضا (ع) در 31 استان برگزار می شود .

استاندار خراسان رضوی با اشاره به اینکه  بین استانداری های  استانهای فارس،  قم ، خراسان رضوی  و  تهران در دهه کرامت برنامه ها بصورت گسترده در شهرهای زیارتی همکاری میکنند بیان کرد: همه دستگاه های دولتی و عمومی بسترسازی  برای مشارکت های مردمی  برای کمتر کردن مشکلات جامعه در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: رویکردهای  مردمی برای فراهم سازی  همیاری به مناطق محروم و مردم انجام می شود مانند گروه های جهادی ، کمک به نوعروسان برای جهیزیه، هدایای متبرک فرهنگی  و کمک  برای مناطق محروم درنظرگرفته شده است .

استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: شعار خدمت رسانی به مردم در حال اجرا شدن است که آستانقدس رضوی  در مناطق خراسان جنوبی به ایجاد دستگاه های  اب شیرین کن قرارداده است و بناشد تا این دستگاه ها در مناطقی که با کاهش بارش مواجه و آب شوردارن اهدا شود.

وی افزود: از کارهای که دردهه کرامت برنامه های کمک  به مناطق محروم ، جشن های دهه کرامت با همکاری نهادهای دولتی و عمومی، اصناف، آستانقدس و مردمی ،نمایشگاه کتاب  بانام سیره رضوی، ارسال بسته های فرهنگی  به 78کشور  بیشتر انجام شده است  .

رشیدیان گفت: کار در جشنواره امام رضا (ع)  در زمینه های مختلف انجام شده  است اما هنوز ظرفیت برای کار بیشتر است .

۲ مرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۰۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.