English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نویسنده اوگاندایی در مشهد عنوان کرد؛ ما در اوگاندا بعد از نماز به امام رضا(ع) سلام می‌دهیم

نویسنده اوگاندایی در مشهد عنوان کرد؛ ما در اوگاندا بعد از نماز به امام رضا(ع) سلام می‌دهیم
به گزارش ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، آدام سیبیلا از کشور اوگاندا از جمله مهمانان خارجی شانزدهمین جشنواره امام رضا(ع) است.
او مبلغ و نویسنده شیعی بوده و از کشوری است که انتصاب به تشییع برایش خطرآفرین است، با زحمات زیادی توانسته به ایران بیاید و در این جشنواره شرکت کند.
وی در  پاسخ به سوال خبرنگار ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) که پرسیده بود چه خواسته‌ای از امام رضا(ع) دارید؟ گفت: حضور و سپردن دل و جان به حرم و بارگاه منور رضوی خود حلال همه مشکلات و آخرین خواسته‌ام بوده است. وقتی دل به امام رضا(ع) می‌سپاریم بقیه کارها خود به خود درست می‌شود و چه آرزو و افتخاری بالاتر از حضور و زیارت امام معصوم(ع) و بی‌شک این لحظه زیبا و به یاد ماندنی را هیچگاه فراموش نخواهم کرد.
وی که نویسنده کتاب‌های متعددی درباره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است، گفت: متناسب با نیازهای جامعه خودم، پاسخ‌هایی از سیره رضوی و سایر اهل بیت عصمت وطهارت(ع) یافته‌ام و در کتاب‌های مختلف چاپ کرده‌ام.
سیبیلا خاطرنشان کرد:  ما در کشور خودمان پس از ادای نماز به طرف شهر مشهد برمی‌گردیم و به امام رضا(ع) سلام می‌دهیم و همین کار باعث ایجاد سوال در بین مردم می‌شود و موقعیت تبلیغ و معرفی  شخصیت امام رضا(ع) را برایمان فراهم می‌کند.
نویسنده اوگاندایی افزود : اگر کسی به ایران بیاید و به مشهد مشرف شود واقعاً خسران کرده است و خود را از کسب یک توفیق بزرگ محروم کرده است.
۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.