English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مجید اخشابی: جشنواره ها بستری مناسب برای شناسایی استعدادهای جوان هستند

مجید اخشابی: جشنواره ها بستری مناسب برای شناسایی استعدادهای جوان هستند
مجید اخشابی گفت: جشنواره ها بستری مناسب برای شناسایی استعدادهای جوان هستند.
اخشابی در گفت و گو با ستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) افزود: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) می تواند با طراحی و مهندسی که در پیش دارد در زمینه تولید محصولات رضوی بخصوص در حوزه موسیقی گام های موثری را بردارد.
این هنرمند موسیقی گفت: همه ما نسبت به مقدسات و اعتقاداتمان و اشاعه سنت های فکری و اعتقادی مان دین داریم و این دین را هرکسی در هرجایگاهی باید ادا کند.
اخشابی افزود: در مقوله هنر نیز هنرمندان باید موضوعات اعتقادی، فکری و اجتماعی را در آثار خود بروز دهند که نتیجه این بروز و ظهور منجر به تولید آثار مذهبی و آیینی خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در آثار هنرمندان ما خوشبختانه نگاه جدی به اینگونه آثار وجود داشته است و در ارتباط با حضرت رضا (ع) آثار زیادی تولید شده و همیشه و هرساله این تولیدات تداوم داشته است.
صدای آشنای موسیقی کشورمان در ادامه گفت: البته جای کار در این زمینه هنوز وجود دارد و لازم است تولیدات این حوزه مورد حمایت بیشتری قرار گیرند
اخشابی خاطر نشان کرد: متاسفانه غالبا محصولاتی که در جشنواره ها تولید می شود بعد از اختتامیه ها مورد حمایت قرار نمی گیرد و همراهی ارگان ها برای تداوم این حرکت موثر دینی و فرهنگی چندان وجود ندارد.
 

۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.