English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مسئول کمیته بین‌الملل جشنواره امام رضا(ع) اعلام کرد؛ خدمات‌رسانی 10 مترجم و راهنما به 10 مهمان خارجی جشنواره امام رضا(ع)

مسئول کمیته بین‌الملل جشنواره امام رضا(ع) اعلام کرد؛  خدمات‌رسانی 10 مترجم و راهنما به 10 مهمان خارجی جشنواره امام رضا(ع)
مسئول کمیته بین‌الملل شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) گفت: در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) 10 مترجم و راهنما به 10 مهمان خارجی این جشنواره خدمات‌رسانی می‌کنند. به گزارش شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، محمدرضا امینی در جلسه هماهنگی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع)، اظهار کرد: در ایام برگزاری شانزدهیمن جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) هر مهمان خارجی از لحظه ورود تا خروج با یک مترجم و راهنما همراه است و آن مهمان پس از برنامه گروه استقبال‌کننده در اختیار آن فرد قرار می‌گیرد.

وی افزود: فرد مترجم و راهنما در طول مدت حضور مهمان‌های خارجی همراه آنان خواهد بود و تمامی اطلاعات و راهنمایی‌های لازمی را که مرتبط با این سفر است در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

مسئول کمیته بین‌الملل شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با بیان اینکه نیروهای مترجم و راهنما در دو گروه عرب زبان و انگلیسی زبان تقسیم شده‌اند، خاطرنشان کرد: این نیروها طبق برنامه ترسیم‌شده به مهمانان غیرایرانی حاضر در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع)خدمات رسانی خواهند داشت و اوج این خدمات‌رسانی‌ها از ساعت 17 تا 20 روز سه شنبه دوم مرداد 97 و در زمان برگزاری مراسم اختتامیه در برج سفید خواهد بود.

امینی تصریح کرد: نیروهای مترجم و راهنما در سال‌های گذشته نیز در کنار مهمان‌های غیرایرانی جشنواره حاضر بودند و راهنمایی‌های لازم را به آن‌ها داشتند، اما تفاوت امسال با سال‌های گذشته در همراهی این نفرات با مهمان‌های خارجی از لحظه آغاز تا لحظه پایان زمان حضور در مشهد بوده است.

وی تأکید کرد: در اختتامیه این دوره از جشنواره 10 مهمان خارجی و 10 مترجم و راهنما داریم که این نیروها از اول تا سوم مرداد ماه 97 به مهمان‌های خارجی حاضر در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) ارائه خدمات خواهند داشت و این 10 مهمان خارجی از 7 کشور 5 قاره جهان هستند.

 

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۵:۲۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.