English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

سرپرست گروه سرود نینوا مطرح کرد؛ نقش بارز جشنواره سرود رضوی در پیشبرد اهداف فرهنگی

سرپرست گروه سرود نینوا مطرح کرد؛  نقش بارز جشنواره سرود رضوی در پیشبرد اهداف فرهنگی
سرپرست گروه سرود نینوا از گروه های شرکت کننده در جشنواره سرود رضوی، نقش برگزاری این جشنواره در پیشرفت اهداف فرهنگی کشور را بارز توصیف کرد. علی عرفانیان درباره نخستین جشنواره سرود رضوی اظهار کرد: این جشنواره در پیشبرد اهداف فرهنگی در کشور بسیار موثر است و قطعا تاثیرات مثبت آن را در سطح جامعه خواهیم دید. همانطور که در دوران انقلاب تاثیر سرودها در جوامع دیده می شد.

سرپرست گروه سرود نینوا که از استان خراسان رضوی در جشنواره سرود رضوی شرکت کرده اند، تاکید می کند: در این جشنواره گروه های سرود از شهرهای مختلف کشور شرکت کرده اند که از بین بیش از 100 گروه انتخاب شده اند و این رقابت را تنگاتنگ می کند.

 وی با اشاره به اهمیت برگزاری این جشنواره در دهه کرامت بیان کرد: برگزاری نخستین جشنواره سرود رضوی در دهه کرامت تاثیرگذاری آن را دوچندان می کند و این هوش و فراست مسئولان برگزاری آن را می رساند.

عرفانیان با ابراز امیدواری از موفقیت این جشنواره در دستیابی به اهداف خود، بیان کرد: امیدوارم این جشنواره همانطور که از عنوانش مشخص است به اهداف پربار خود دست پیدا کند و با یک تجربه بی نظیر در سال های آتی نیز برگزار شود.

 

۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.