English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

در بنیاد بین المللی امام رضا(ع) انجام شد؛ دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با عبدالحسین مُختاباد

در بنیاد بین المللی امام رضا(ع) انجام شد؛ دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با عبدالحسین مُختاباد
آهنگ ساز و خواننده موسیقی سنتی ایرانی(عبدالحسین مُختاباد) با حضور در ساختمان بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با مدیرعامل و معاون هنری و جمعی دیگر از مسئولین این بنیاد، دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش سرویس هنر خبرگزاری رضوی، در این دیدار که در دفتر مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) صورت گرفت، بر همکاری متقابل این بنیاد و عبدالحسین مُختاباد تاکید شد.
محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع)، در این نشست به تبیین برنامه ها و اهداف برگزاری جشنواره های امام رضا(ع) اشاره کرد.
از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست تولید آثار موسیقایی با همکاری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و عبدالحسین مُختاباد بود، باتوجه به تغییر دیدگاهی که در اداره بنیاد صورت گرفته که علاوه بر مدیریت جشنواره های سراسری امام رضا(ع)، رویکرد تولیدی هم پیدا کرده است بر همین اساس یکی از ژانرهایی که بنیاد فرهنگی هنری امام رضا(ع) باتوجه به تاثیرگذاری آن در فضای اجتماعی تاکید دارد تولیدات موسیقایی رضوی است ازجمله این اقدامات تولید 8 قطعه با آهنگسازی امیرحسین اسکندری است که خوانندگی یکی از آن قطعات را آقای مختاباد برعهده گرفتند که این مجموعه برای آبان ماه رونمایی و در قالب نماهنگهایی از رسانه ی ملی پخش می شود.
لازم به ذکر است این آهنگ ساز و خواننده موسیقی سنتی ایرانی در ویژه برنامه ی مناجات خوانی نمایشگاه قرآن مشهد که به همت انجمن موسیقی و شهرداری مشهد برگزار شد، حضور داشت.
۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.