English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع): دست اندرکاران جشنواره تولید کتاب رضوی در جهت خروجی عمیق و محتوای پر جاذبه تلاش کنند

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع): دست اندرکاران جشنواره تولید کتاب رضوی در جهت خروجی عمیق و محتوای پر جاذبه تلاش کنند
محمود رضا برازش مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در سفر کوتاهش به شهر کرد با آیت ا... محمد علی نکو نام نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد دیدار و گفت و گو کرد. دست اندرکاران جشنواره تولید کتاب رضوی در جهت خروجی عمیق و محتوای پر جاذبه تلاش کنند
به گزارش سرویس استان های خبرگزاری رضوی؛ در این دیدار که سید جواد رفایی مشاور فرهنگی هنری بنیاد امام رضا(ع)، جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ابن استان و دبیر سومین جشنواره ملی تولید کتاب رضوی برای کودکان و نوجوانان و اعضای دبیرخانه این جشنواره حضور داشتند؛ آیت ا... محمد علی نکو نام گفت: استان چهار محال و بختیاری در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ رضوی نیاز مند مساعدت و حمایت نهاد هایی همچون بنیاد بین المللی امام رضا (ع) است.
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به میزبانی شهر کرد از جشنواره ملی تولید کتاب رضوی برای کودکان و نوجوانان افزود: از این فرصت ها باید بهره برد و می بایست دست اندرکاران جشنواره  با برگزاری جلسات کارشناسی شده و با دقت و کار موثر و مفید جهت خروجی عمیق و محتوای پر جاذبه و اثرگذار  و کار های ماندگار و عمقی تلاش کنند.
وی ادامه داد: آستان قدس رضوی هم کار های خیلی خوبی را انجام داده و یا در حال اجرا دارد و نیاز است که با تجمیع امکانات و ساماندهی فعالیت های فرهنگی هنری در جهت ترویج فرهنگ دینی و فرهنگ رضوی تلاش شود تا خروجی خوبی بدست آید.
آیت ا... نکو نام اظهار کرد: هرچه با نام امام رضا (ع) کارهای ارزشمندی انجام شود و نیت خالص در آن باشد قطعا نتایج خوبی را در برخواهد داشت .
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع)  نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این بنیاد گفت: در راستای ترویج فرهنگ رضوی این بنیاد برنامه های متعددی را در سراسر کشور در حال برگزاری داردو علاوه براین ویژه برنامه های نیزبرای دهه کرامت در سال جاری تدوین کرده و با مشارکت استان ها اجرا خواهد کرد.
دبیر شانزدهمین دوره جشنواره امام رضا(ع) در بخش دیگری از سخنانش به اقتصاد فرهنگ و هنر اشاره کرد و افزود : ضروری است ما توانایی هایمان را در حوزه فرهنگ و هنر بالا ببریم تا بتوانیم هرچه بیشتر در توسعه و ترویج فرهنگ رضوی و دینی اقدامات تاثیر گذار انجام دهیم .
جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار گفت: سال گذشته نزدیک به ٢٨هزار کتاب در دومین جشنواره ملی تولید کتاب رضوی برای کودک نوجوان چاپ و توزیع شد .
خاطر نشان  می شود؛ محمود رضا برازش در جریان این سفر با اعضای ستاد اجرایی جشنواره ملی تولید کتاب رضوی برای کودک و نوجوان در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد دیدار و گفت و گو کرد .
مدیر عامل بنیاد بین المللی  امام رضا (ع) قرار است به تمامی استان های کشور که میزبان برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) هستند سفر کرده و از نزدیک با دست و اندرکاران این برنامه ها به گفتگو بپردازد.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۵:۴۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.