English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع): معاونت های تخصصی وزارت ارشاد بر برنامه های جشنواره امام رضا(ع) نظارت می کنند

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع): معاونت های تخصصی وزارت ارشاد بر برنامه های جشنواره امام رضا(ع) نظارت می کنند
نشست دبیران کارگروه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) و معاونان این بنیاد در تهران برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری رضوی از تهران؛ در این نشست محمود رضا برازش مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع)، با اشاره به برگزاری نشست های آسیب شناسی برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، گفت: به منظور برنامه ریزی برای برگزاری شانزدهمین دوره این جشنواره، نشست های متعدد نقد و بررسی برنامه ها در دوره های گذشته با حضور دست اندرکاران برنامه ها برگزار شد تا این دوره با آسیب های کمترو کیفیت بهتری نسبت به گذشته برگزار شود.
دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره نظارت بر برنامه های جشنواره از طریق معاونت های تخصصی صورت می گیرد افزود: این نظارت تخصصی موجب ارتقای برنامه ها خواهد شد.
برازش هم چنین از معاونت های تخصصی وزارت ارشاد خواست؛ بنیاد بین المللی امام رضا(ع) را در انتخاب خادمان نمونه فرهنگ رضوی یاری کنند. وی در این زمینه گفت: افراد  شاخصی در کشور هستند که در رشته های مختلف در باره امام رضا(ع) اقدام به خلق اثر کرده اند که این اثر در جامعه تاثیر گذار بوده و با مردم ارتباط برقرار کرده است لذا در این راستا این افراد شناسایی و معرفی می شوند.
سید جلال فیاضی مشاور عالی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز در این نشست با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه های رضوی در گیلان گفت: این جشنواره در این دوره با همکاری منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد.هم چنین  جشنواره تولید محتوای رضوی در فضای مجازی به میزبانی قزوین برگزار می شود که تمامی مجتمع های دیجیتال در سراسر کشور  با این جشنواره همکاری دارند.
هم چنین فرشید فلاح معاون اجرایی و مالی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در این نشست با تاکید بر اهمیت ارتقای کیفی برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) گفت: انتخاب دبیر تخصصی و هیات داوران متخصص و قوی و همینطور نظارت شایسته باعث ارتقای سطح کیفی برنامه ها خواهد شد.
در ادامه این نشست علی ثابت نیا معاون هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با بیان اینکه ما باید بتوانیم در حوزه برنامه های هنری هنرمندان شاخص و برجسته کشور را جذب جشنواره امام رضا(ع) کنیم، افزود:  مهلت زیادی  تا پایان مهلت اترسال آثار باقی نمانده  و باید با اطلاع رسانی گسترده زمینه حضور علاقمندان در جشنواره را فراهم کنیم.
جواد رفایی مشاور فرهنگی هنری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز از همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اولین بار با برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و گفت: سه برنامه در قالب جشنواره شانزدهم امام رضا(ع) با همکاری این معاونت برگزار می شود.
در این نشست حجت الاسلام سید حسین سیدی معاون فرهنگی، کریم دادیان معاون پژوهشی و انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و همچنین دبیران کارگروه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) پرداختند.
 
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۳۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.