English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مردادماه امسال و با میزبانی استان کرمان،بیست‌وسومین جشنوارۀ ملی شعر رضوی، در رفسنجان برگزار می‌شود

مردادماه امسال و با میزبانی استان کرمان،بیست‌وسومین جشنوارۀ ملی شعر رضوی، در رفسنجان برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان گفت: بیست‌وسومین جشنوارۀ ملی شعر رضوی، امسال در شهرستان رفسنجان برگزار خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، محمدرضا علیزاده در جلسۀ هماهنگی برگزاری جشنوارۀ شعر رضوی در فرمانداری رفسنجان که با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژۀ رفسنجان، مدیر روابط عمومی مس منطقۀ کرمان، معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان و جمعی از مدیران شهرستان همراه بود، با قدردانی از همکاری‌های فرماندار و مجموعۀ شهرستان در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری، یادآور شد: دبیرخانۀ جشنوارۀ ملی شعر رضوی، سال گذشته قصد داشت این جشنواره را در رفسنجان برگزار کند که محقق نشد و امسال با همت مسئولان رفسنجان، دورۀ بیست‌وسوم جشنواره در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این رویکرد در راستای تمرکززدایی و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری به شهرستان‌های مختلف استان است و پیش از این هم، شاهد برگزاری جشنوارۀ ملی شعر رضوی در شهرستان سیرجان بوده‌ایم.
علیزاده گفت: امیدواریم با تعامل مؤثر همۀ نهادهای دست‌اندرکار، بیست‌وسومین دورۀ جشنواره باشکوه‌تر از همیشه در رفسنجان برگزار شود.

گفتنی است؛ در این نشست با برگزاری بیست‌وسومین دورۀ جشنوارۀ ملی شعر رضوی در مردادماه و هم‌زمان با دهۀ کرامت به میزبانی رفسنجان و با همکاری فرمانداری این شهرستان، روابط عمومی مس منطقۀ کرمان، سازمان موقوفات آستان قدس رضوی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان موافقت شد.
بیست‌وسومین جشنوارۀ ملی شعر رضوی، از سری برنامه‌های جشنوارۀ بین‌المللی امام رضا(ع) است که هرسال به میزبانی استان کرمان به‌عنوان خاستگاه این جشنواره، برگزار می‌شود و شاعران برگزیده از سراسر کشور در مراسم پایانی آن حضور خواهند داشت.

۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.