English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

ابراهیمی ترکمان:ترجمه و توزیع آثار و احادیث امام رضا(ع) به زبان‌های مختلف در 65 کشور

ابراهیمی ترکمان:ترجمه و توزیع آثار و احادیث امام رضا(ع) به زبان‌های مختلف در 65 کشور
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از ترجمه و توزیع آثار و احادیث امام رضا(ع) به زبان‌های مختلف در 65 کشور جهان با همکاری بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) خبر داد.دکتر ابوذر ابراهیمی ترکمان در حاشیه دیدار با مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)، در گفتگو با خبرنگاران، گفت: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از هفتمین سال تأسیس بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)، بخش بین‌الملل جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) را برعهده داشته و در طول سال‌های گذشته همکاری‌های خوبی بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و این بنیاد شکل گرفته است.
 
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به توافق صورت گرفته در جلسه امروز با مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) اشاره کرد و افزود: مقرر شد تا در سال 1396 ضمن توسعه همکاری‌ها بین سازمان و بنیاد، در جهت عمق‌بخشی به همکاری‌ها نیز گام برداشته شود. در این راستا توافق شد که این فعالیت‌ها بیشتر در زمینه‌های محتوایی و پژوهشی متمرکز شوند.
 
وی با تاکید بر اینکه 85 رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در 65 کشور در خدمت بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) برای ترویج فرهنگ رضوی هستند، اظهار داشت: با همکاری بنیاد تلاش خواهیم کرد تا فعالیت‌های رضوی را در سال‌های آینده بر روی ترجمه و توزیع آثار و احادیث امام رضا(ع) به زبان‌های مختلف در دنیا متمرکز کنیم.
 
ابراهیم ترکمان با اشاره به رونمایی پوسترهای مربوط به «اولین اجلاس جهانی خادمان فرهنگ رضوی» و «نخستین جشنواره عکس هشت»، خاطرنشان کرد: هر ساله کشورهای بیشتری را درگیر جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) کرده‌ایم؛ در عین حال در جلسه امروز با مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) پیشنهاد کردیم تا فعالیت‌ها در کشورهایی که ذاتاً شناخت از امام رضا(ع) در آنها بیشتر است، مانند آذربایجان، پاکستان، افغانستان، عراق، بیروت و هندوستان، بیشتر توسعه پیدا کند.


۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.