English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

دفتر خبرگزاری فرهنگ رضوی در همدان افتتاح می شود

دفتر خبرگزاری فرهنگ رضوی در همدان افتتاح می شود
با حضور کاراندیش مروستی معاون وزیر ارشاد و سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،دفتر خبرگزاری فرهنگ رضوی در همدان افتتاح می شود.


به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی، فاضل عبادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اعلام این خبر گفت: همزمان با مراسم افتتاحیه طرح گسترش برنامه‌های حوزه فرهنگ رضوی در طول سال «رایحه رضوی»  که با حضور مقامات کشوری و استانی در همدان برگزار می شود، دفتر خبرگزاری فرهنگ رضوی  نیز در این استان افتتاح  خواهد شد.

وی افزود: این مراسم چهارم اسفندماه برگزار می شود و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) و مدیران مناطق هشت‌گانه فرهنگ و ارشاد اسلامی از مهمانان ویژه این مراسم هستند.
وی خاطرنشان کرد: اسماعیل آذر، استاد ادبیات و مجری مطرح کشور اجرای این برنامه را بر عهده دارد و از هنرمندان و مسئولان کشوری و استانی برای حضور در این برنامه دعوت شده است.

وی خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه «رایحه رضوی» چهارم اسفندماه از ساعت 16 تا 18 در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان افتتاح دفتر خبرگزاری فرهنگ‌رضوی همدان و برپایی نمایشگاه زنده آثار رضوی از جمله سفال، تجسمی و خوشنویسی را هم از برنامه‌های جنبی این مراسم عنوان کرد.
یادآوری می شود؛ تاکنون دفاتر خبرگزاری فرهنگ رضوی در سمنان و فارس افتتاح شده و همدان سومین استانی است که دفتر خبرگزاری فرهنگ رضوی در آن راه اندازی می شود.زهرا اکبر نیا مسیول خبرگزاری فرهنگ رضوی در همدان است.

۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۳:۳۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.