English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

دریافت 87 اثر برگزیده در جشنواره ملی رسانه‌های مجازی رضوی/ اعزام دانشجویان شرکننده کننده در جشنواره به مشهد مقدس

دریافت 87 اثر برگزیده در جشنواره ملی رسانه‌های مجازی رضوی/ اعزام دانشجویان شرکننده کننده در جشنواره به مشهد مقدس
مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور از اعزام دانشجویان این دانشگاه به مشهد مقدس پس از شرکت در جشنواره ملی رسانه‌های مجازی رضوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فرهنگ رضوی، چهارمین نشست شورای راهبردی جشنواره ملی رسانه‌های مجازی رضوی در دانشگاه پیام‌نور با حضور سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) و مسئولان فرهنگی دانشگاه پیام‌نور برگزار شد.
ایوب مرادی معاون فرهنگی اجتماعی واحد استان تهران دانشگاه پیام نور، در چهارمین نشست شورایی راهبردی جشنواره ملی رسانه‌های مجازی رضوی که عصر چهارشنبه در دانشگاه پیام‌نور برگزار شد، گفت: هیات داوران این جشنواره از تمام دانشگاه ها انتخاب شد.

87 اثر برگزیده به دبیرخانه ارسال شد
وی ادامه داد: در دانشگاه پیام نور علاوه بر استادان، کارکنان پرکار و فعالی داریم که در برگزاری جشنواره رسانه های مجازی همکاری دارند.

به گفته معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه، 87 اثر برگزیده تاکنون برای شرکت در این جشنواره انتخاب شده است که امیدواریم آثار بیشتری تا پایان بهمن ماه به دبیرخانه ارسال شود.

مرادی اظهار داشت: فضای مجازی فضای بسیار مهمی است و می توان به راحتی فرهنگ دینی را وارد فضا ساخت و باید به آن توجه ویژه کرد. حتی شاعران شب شعرهای مجازی برگزار می کنند.

اعزام دانشجویان پیام نور به مشهدالرضا(ع)
در ادامه این نشست، مصطفی باغدارنیا مدیرکل فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه پنج هزار نسخه از پوستر جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی در دانشگاه های کشور منتشر شد، ادامه داد: هدف اصلی پیام نور، صرفاً برگزاری جشنواره نیست بلکه قرار است فضای مجازی را در حوزه رضوی گسترش دهیم و پذیرفتیم در این زمینه گام جدی برداریم.

وی گفت: تمام دانشجویانی که در جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی شرکت می کنند به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.


۲۵ دی ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.