English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

کارگاه آموزشی در حاشیه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی برگزار می شود/اختتامیه جشنواره با حضور معاون هنری وزیر ارشاد

کارگاه آموزشی در حاشیه جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی برگزار می شود/اختتامیه جشنواره با حضور معاون هنری وزیر ارشاد
ششمین جلسه اتاق فکر جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی از سری برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با حضور اعضای این اتاق فکر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش واحد خبر واطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از سیستان و بلوچستان، حسین مسگرانی در ششمین جلسه اتاق فکر و دومین جلسه کمیته اجرایی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی اظهار کرد: کارگاه آرم و نشانه و تصویر سازی جهت حضور هنرمندان استان برای تولید آثار فاخر با حضور اساتید استانی برگزار می شود.

 وی گفت: باید با دانشگاههای گرافیک سراسر کشور تعامل برقرار کنیم تا بتوانیم از حضور دانشجویان این رشته در بحث جشنواره استفاده کنیم.
دبیر جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی تاکید کرد: تبلیغات در مراکز علمی و پژوهشی به صورت گسترده انجام شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: امیدواریم امسال جشنواره ای در خور شان هنرمندان برگزار شود.
وی گفت: کمیته تبلیغات باید به صورت گسترده فعالیت خود را آغاز کند و در سطح شهر با استفاده از فضای شهری آثار برگزیده رضوی در این ایام اکران و به نمایش گذاشته شود.

وی افزود: با همکاری شورای شهر و شهرداری اکثر بیلبوردها در محل ها و معابر سطح شهر در این دهه مورد استفاده قرار گیرد و در تمامی شهرستان های استان ستاد مردمی دهه کرامت باید از برنامه ها و نمادهای جشن های این دهه استفاده کنند و فضا سازی تبلیغاتی انجام شود.
مسگرانی اظهار کرد: باید با هنرمندان، مسئولان و فرهیختگان مصاحبه و اطلاع رسانی صورت گیرد.
وی گفت: امیدواریم امسال جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی با کیفیتی عالی برگزار و منتخبی از بهترین آثار در قالب کتابی جمع آوری و ویژه نامه ای در این خصوص تهیه شود.
دبیر جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره 20 مرداد با حضور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.