English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

در بیانیه هیئت داوران عنوان شد:همایش ملی سیره رضوی و سبک زندگی قرآنی؛ بیانگر اهتمام نظام به تدبر در قرآن

در بیانیه هیئت داوران عنوان شد:همایش ملی سیره رضوی و سبک زندگی قرآنی؛ بیانگر اهتمام نظام به تدبر در قرآن
همایش ملی سیره رضوی و سبک زندگی قرآنی بیانگر اهتمام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به تدبر و تعمق در قرآن کریم و تمسک به آیات گهر بار آن در مرحله عمل و تمسک به سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه عالم آل محمد حضرت رضا(ع) است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، هیئت داوران همایش ملی سیره رضوی و سبک زندگی قرآنی بیانیه‌ای را صادر کردند که در آن آمده است: اینکه مفتخریم که همایش ملی سیره رضوی و سبک زندگی قرآنی را با استعانت از الطاف منور قرآن کریم و در پرتو عنایات حضرت ثامن الحجج(علیه الاف التحیه و اثناء) و حضرت ولی عصر(عج) با همت بنیاد بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع)، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور برگزار کردیم.

این بیانیه می‌افزاید: این همایش بیانگر اهتمام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به تدبر و تعمق در قرآن کریم و تمسک به آیات گهر بار آن در مرحله عمل و تمسک به سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ویژه عالم آل محمد حضرت رضا(ع) است.

در بخش دیگری از بیانیه هیات داوران همایش ملی سیره رضوی و سبک زندگی قرآنی آمده است: در این دوره از همایش بیش از 200 چکیده و اصل مقاله از اساتید، نخبگان علوم و معارف قرآن کریم و دانشجویان و پژوهشگران این حوزه به دبیرخانه علمی همایش واصل شده و مورد ارزیابی قرار گرفت.

این بیانیه در پایان یادآور می‌شود: در تمامی مراحل ارزیابی، کلمه اطلاعات و مشخصات نویسندگان و ارائه دهندگان آثار پس از ثبت در بانک اطلاعاتی آثار دریافتی، از ابتدای آثار حذف گردید و با درج کد شناسایی، بدون نام و مشخصات، جهت ارزیابی ارسال گردید، از این رو اعضای هیئت علمی و داوران همایش با نصب العین قرار دادن تقوای الهی و رعایت اصل عدالت، تمامی مراحل ارزیابی را صرفا بر مبنای آیین نامه داوری و ارزیابی مقالات و آثار و بر اساس محتوای اثر، انجام داده است.

۳۰ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.