English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

اتاق فکر جشنواره مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی تشکیل جلسه داد

اتاق فکر جشنواره مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی تشکیل جلسه داد
اولین نشست اتاق فکر جشنواره سراسری مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در محل این اداره کل برگزارشد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کرمان، حجت الاسلام سید احمد حسینی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و دبیر جشنواره مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی در این نشست با اشاره به برگزاری جشنواره های تئاتر کوتاه زائر، سرود رضوی و همایش علمی پژوهشی ولایت در فرهنگ رضوی طی سالهای اخیر در جنوب کرمان افزود: در سال جاری نیز جشنواره مدیحه سرایی و چاووشی خوانی در جنوب کرمان برگزار می شود که امید است با برگزاری این جشنواره بتوان در زمینه فرهنگ رضوی قدمهایی را برداریم.
وی با اشاره به راه اندازی ستاد سیره رضوی جنوب کرمان و برگزاری ویژه برنامه های ولادت و شهادت امام رضا(ع) توسط این ستاد، ابراز داشت: ضروری است پس از برگزاری هر برنامه ای آسیب شناسی لازم جهت ارتقاء سطح آن برنامه انجام شود که این مهم در دستور کار اتاق فکر جشنواره مدیحه سرایی و چاووشی خوانی قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام حسینی اظهار امیدواری کرد: این اتاق فکر می تواند زمینه مناسب تبادل اطلاعات و نظرات میان متفکران، صاحبنظران و مدیران ذیربط را فراهم کند.
دبیر جشنواره مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی افزود: هدف از راه اندازی این اتاق فکر فراهم کردن زمینه مناسب برای تحلیل و بررسی عملکرد و ارایه راهکارهای کلان، بکارگیری خرد جمعی در بررسی و طراحی جشنواره، اعتماد سازی، مشارکت جویی، فرصت یابی و فرصت سازی است.
حسینی با بیان این که هر ماه یک بار اعضای اتاق فکر نشست خواهند داشت، تصریح کرد: این اتاق فکر که با حضور افراد مجرب و صاحبنظر تشکیل شده است، زمینه مناسب تبادل اطلاعات و نظرات میان متفکران، صاحبنظران و مدیران ذیربط را فراهم می کند.
وی خاطر نشان داشت: جشنواره سراسری مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی همزمان با دهه کرامت روزهای 27 و 28 مرداد سال جاری همزمان با ایام دهه کرامت با حضور مدیحه سرایان و چاووشی خوانان کشوری در شهر جیرفت برگزار می شود.
وی ادامه داد:علاقه مندان به شرکت در جشنواره سراسری مدیحه سرایی و چاووشی خوانی رضوی تا اول تیر جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
گفتنی است؛ در ادامه این نشست اعضای اتاق فکر به بیان راهکارها و ایده های خود برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره پرداختند.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.