English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی: همایش آموزه های سیاسی امام رضا(ع) گام مثبتی در جهت ترویج فرهنگ رضوی است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی: همایش آموزه های سیاسی امام رضا(ع) گام مثبتی در جهت ترویج فرهنگ رضوی است
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان شمالی درمجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری همایش سراسری علمی پژوهشی آموزه های سیاسی امام رضا(ع) نقش ارزنده و ارزشمندی در ترویج فرهنگ رضوی در جامعه دارد و گام مثبتی است که برداشته شده است.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، موسی الرضا ثروتی اظهار کرد: این همایش ها آحاد مردم و به ویژه جوانان را متوجه دیدگاه ها و سیره سیاسی ائمه اطهار(ع) می کند.
وی افزود: هر چقدر برپایی این همایش ها در جامعه توسعه یابد، آگاهی و آشنایی مردم با سیره علمی و عملی بزرگان بیشتر می شود بنابراین باید در این عرصه تلاش بیشتر صورت گیرد.
ثروتی با بیان اینکه ترویج فرهنگ رضوی درمیان مردم و مسئولان نیازمند فعالیت جدی است، گفت: هنوز بسیاری از ابعاد زندگی ائمه (ع) برای مردم تبیین نشده است بنابراین کار دراین باره باید جدی گرفته شود.
وی با بیان اینکه برگزاری همایش ها در ارتقای دانایی و دانش مردم به سیره ائمه اطهار نقش مهمی دارند، گفت: باید شرایطی فراهم شود تا استفاده از خروجی و نتایج این همایش ها همگانی شود وعموم مردم از مزایای آن بهره مند شوند.
ثروتی بر توسعه کمی و کیفی این همایش ها تاکید کرد و افزود: باید بیشترین استفاده و بهره برداری از این همایش و حضور نخبگان وصاحب نظران در این برنامه به خوبی انجام شود.
یادآوری می شود؛ دومین همایش سراسری علمی پژوهشی آموزه های سیاسی امام رضا(ع) از سری برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) 12 شهریورماه و همزمان با دهه کرامت در خراسان شمالی برگزار می شود.

۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.