English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

افتتاح کتابخانه قفسه باز امام رضا (ع) در حرم بی بی خاتونین(س)

افتتاح کتابخانه قفسه باز امام رضا (ع) در حرم بی بی خاتونین(س)
کتابخانه قفسه باز امام رضا (ع) در حرم بی بی خاتونین(س) در روز برگزاری مراسم استقبال نمادین از کاروان رضوی افتتاح می شود.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، امام جمعه مارگون در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهر با ابراز خرسندی از برگزاری آیین استقبال نمادین از کاروان امام رضا(ع)، از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویراحمد تشکر کرد.
حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد با بیان گوشه ای از اهداف حرکت امام رضا(ع) از مدینه به مرو، توقف کاروان آن حضرت در شهر مارگون از توابع شهرستان بویراحمد را مایه برکت برای این منطقه خواند.
وی نیاز انسان های امروزی به فرهنگ ائمه و امام رضا (ع) را ضروری دانست و بر تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی شهر مارگون در برگزاری باشکوه این مراسم فرهنگی و معنوی تاکید کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد نیز گفت: این نشست با رویکرد هماهنگی و تعامل دستگاه های اجرایی شهرستان مارگون جهت برگزاری باشکوه آیین استقبال از کاروان نمادین امام رضا(ع) برگزار می شود.
سید سالار احمدی افزود: سومین آیین استقبال نمادین از کاروان امام رضا(ع) جمعه، هفتم شهریور ماه جاری در جوار حرم امام زادگان بی بی خاتونین (س) برگزار می شود.
وی افزود: مردم شهرستان بویراحمد و منطقه مارگون با حضور در آیین معنوی استقبال نمادین از کاروان امام رضا (ع) در جوار حرم امام زادگان بی بی خاتونین (س)، عشق و ارادت خالصانه خود را نسبت به این امام همام به نمایش می گذارند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در این آیین با حضور مسئولان استانی و شهرستانی خبر داد و گفت: این مراسم راس ساعت 17 عصر در شهر مارگون شهرستان بویراحمد برگزار می شود.
افتتاح کتابخانه قفسه باز امام رضا (ع) در حرم بی بی خاتونین (س) در روز برگزاری آیین معنوی استقبال نمادین از کاروان رضوی از مصوبات این نشست بود.

۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۴۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.