English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع): همایش حدیث رضوی 2 در قم از افتخارات جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است

مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع):  همایش حدیث رضوی 2 در قم از افتخارات جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است
مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با تاکید بر اینکه همایش سراسری حدیث رضوی 2 در قم از افتخارات جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است، گفت: شناسایی افراد دارای تخصص و کیفیت آثار ارسالی به دبیرخانه همایش سراسری حدیث رضوی 2 قابل تقدیر است.

 

به گزارش واحد خبر واطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، سیدجواد جعفری در نشست مسئولان برگزاری همایش سراسری حدیث رضوی 2 که با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا ایزدپناه مشاور وزیر و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، حجت الاسلام محمدتقی سبحانی‌نیا، معاون فرهنگی،‌ ارتباطات و امور بین‌الملل موسسه دارالحدیث و حامد حجتی معاون فرهنگی هنری اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در موسسه دارالحدیث قم برگزار شد، با اشاره به نیازهای جامعه کنونی در زمینه علوم حدیث، اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکید فراوانی نسبت سبک زندگی دارند، بنابراین باید در این زمینه سرمایه‌گذاری لازم صورت گیرد و بر اساس احادیث زندگی خود را بنا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بسیار مایه خرسندی است که همایش حدیث رضوی 2 بر عهده نهادی گذاشته شده که دارای تخصص لازم در این زمینه است.
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) عنوان کرد: بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با تمام توان آمادگی دارد تا همکاری لازم در زمینه نتیجه‌بخشی فعالیت‌های این همایش را داشته باشد.

وی با اشاره نکات قابل تحسین در همایش سال جاری حدیث رضوی 2 گفت: توجه به رسانه از جمله نقاط قوت محسوب می‌شود که در این زمینه به طور جدی ورود پیدا کرده که جای قدردانی در این زمینه وجود دارد.
جعفری خاطرنشان کرد: شناسایی افراد دارای تخصص در این زمینه برای سفارش مقاله از جمله نکات دیگر است و همچنین کیفیت آثار ارسالی به دبیرخانه همایش امسال قابل تقدیر است.

وی عنوان کرد: انجام مصاحبه‌ها در مجامع علمی و فرهنگی بستری برای برگزاری همایش در دوره‌های آینده را فراهم می‌کند.
مدیر عامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با اشاره به رسالت همایش سراسری حدیث رضوی 2  از سری برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، گفت: رسالت همایش حدیث رضوی 2 این است که اندیشه‌های جدید را تولید کند و در زندگی روزمره مردم خودش را نشان دهد.
وی خاطرنشان کرد: بخشی از همایش به بهترین محصول تبدیل شود تا خودش را به بهترین شکل در رفتارهای مردم نشان دهد.
جعفری عنوان کرد: مباحثی که امام رضا(ع) نسبت به فرزند، همسر، همسایه و ازدواج داشتند در صحنه عمل و زندگی عموم مردم آورده شود و همچنین برگزاری میزگردهایی با حضور صاحب‌نظران می‌تواند در این زمینه مفید باشد.

۲۵ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.