English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی: کاربردی شدن همایش جاده ولایت مهمترین رویکرد نهمین دوره این همایش است

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی: کاربردی شدن همایش جاده ولایت مهمترین رویکرد نهمین دوره این همایش است
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با بیان اینکه نهمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: نگاه به همایش جاده ولایت نباید یک نگاه صرفا همایشی باشد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، رجبعلی لباف خانیکی افزود: این همایش می تواند نتایج ارزشمندی را به دنبال داشته باشد بنابراین نباید نگاه به این همایش یک نگاه صرفا همایشی باشد بلکه باید به زوایای مختلف این همایش نیز توجه کرد.
وی گفت: تفاوت نهمین همایش جاده ولایت با دیگر همایش ها باید این باشد که این همایش یک همایش کاربردی است که آثار و نتایج بسیار ارزشمندی را به دنبال داشته باشد.
وی با اشاره به ظرفیت های بسیار بزرگ و ارزشمند در خراسان و مشهد مقدس، یادآور شد: یکی از مهمترین و بزرگترین ظرفیت ها و پدیده ها در خراسان وجود مضجع شریف حضرت امام رضا(ع)  است که جاده ولایت نیز یکی دیگر از ظرفیت های بزرگ خراسان است که کاربردی شدن همایش جاده ولایت مهمترین رویکرد نهمین دوره این همایش است.
وی با بیان اینکه مهمتر از ارائه مقاله در این همایش ارائه طرح است، تصریح کرد: امسال باید همایش جاده ولایت به گونه ای برگزار شود که با سال های گذشته تفاوت اساسی داشته باشد و خروجی همایش و آثار و نتایج آن آثار ارزشمندی باشد که بتوان از این آثار و نتایج در نمادسازی جاده ولایت و کاربردی کردن این همایش استفاده کرد.
گفتنی است؛ نهمین همایش علمی پژوهشی جاده ولایت از سری برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است که در خراسان رضوی برگزار می شود.۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.