English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:همایش پژوهشی امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) زمینه ساز الگوسازی بزرگان دین در جامعه است

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:همایش پژوهشی امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) زمینه ساز الگوسازی بزرگان دین در جامعه است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت کارهای پژوهشی عمیق درباب سیره ائمه (ع) و فرزندان آنان گفت: همایش پژوهشی امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) زمینه ساز الگوسازی بزرگان دین در جامعه است.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، حجت الاسلام محمد باقرعبادی، گفت: با توجه به شرایط فعلی جامعه در حوزه فرهنگ ضرورت آشنایی اقشار مختلف مردم با سیره ائمه اطهار(ع) بیش از گذشته احساس می شود که این مهم با کارهای پژوهشی عمیق تحقق می یابد.
وی با اشاره به اینکه برگزاری برنامه هایی مانند همایش پژوهشی امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) نقش مهمی در ترویج مکارم اخلاق دارد، بیان کرد: آنچه در برگزاری این همایش باید مد نظر قرار گیرد تأثیر عملی نتایج این همایش در جامعه است.
منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با دعوت از شخصیت های برجسته علمی و اندیشمندان برای حضور در همایش پژوهشی امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) می توان بر بار علمی این برنامه افزود و آن را متمایز از کارهای مشابه کرد.
عبادی ادامه داد: برگزاری همایش هایی با محوریت اهل بیت(ع) و فرزندان آنان تنها در حوزه علمی و معرفتی نقش آفرین نیست بلکه از اینگونه برنامه ها می توان در جهت معرفی جاذبه های گردشگری استان و به ویژه شهرستان طبس نیز استفاده کرد.
وی عنوان کرد: شهرستان طبس با وجود مرقد امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) مهمترین قطب گردشگری استان می باشد و از آنجایی که عمده گردشگری در کشور ما گردشگری مذهبی است، معرفی این شهرستان در حواشی برگزاری همایش می تواند نقش مهمی در جذب گردشگر مذهبی ایفا کند.
حجت الاسلام عبادی اظهار کرد: انسان ها همیشه به دنبال ایده آل ها هستند و در حوزه الگو سازی نیز افراد، برترین ها را در این زمینه انتخاب می کنند و از این رو همایش پژوهشی امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) زمینه ساز الگوسازی بزرگان دین در جامعه است.

۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۳۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.