English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

همایش امام رضا(ع) درآئینه ادبیات معاصر راهنمای انتخاب موضوع بسیاری از پایان نامه های دانشجویی خواهد شد

همایش امام رضا(ع) درآئینه ادبیات معاصر راهنمای انتخاب موضوع بسیاری از پایان نامه های دانشجویی خواهد شد
هفتمین جلسه بررسی روند مراحل برگزاری همایش علمی پژوهشی امام رضا(ع) در آئینه ادبیات معاصر در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، هفتمین جلسه بررسی چگونگی برگزاری همایش علمی و پژوهشی امام رضا(ع) در آئینه ادبیات معاصر با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و برخی از معاونان وی و مسئول دبیرخانه همایش علمی پژوهشی امام رضا(ع) در آئینه ادبیات معاصر، اعضای هیئت علمی و داوران این همایش در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر رحیمی زنگنه مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه، خواستار ارائه گزارشی از روند پیگیری موضوع برگزاری همایش علمی پژوهشی امام رضا(ع) در آئینه ادبیات معاصر چگونگی و تعداد مقالات واصله به دبیرخانه این همایش و تمهیدات لازم جهت ایام باقیمانده  تا زمان برگزاری همایش شد.

پس از آن پیمان جسری مسئول دبیرخانه همایش علمی پژوهشی امام رضا (ع) در آئینه ادبیات معاصر استان کرمانشاه به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده تا این تاریخ پرداخت و ضمن رضایتمند بودن روند پیگیری امور مربوطه به همایش از وصول حدود 40 مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد و اظهار کرد: با توجه به بررسی های بعمل آمده از برگزاری همایش در سالهای گذشته انتظار می رود در روزهای پایانی مهلت ارسال آثار، تعداد مقالات واصله به دبیرخانه همایش علمی پژوهشی امام رضا(ع) در آئینه ادبیات معاصر در حد چشمگیر بوده و قابل قبول باشد.

در ادامه هریک از اعضای هیئت علمی و داوران ویژه این همایش به بیان نکته نظرات مفید و مناسبی در خصوص همایش پرداختند و اعضای حاضر در جلسه در خصوص موضوعات پیشنهادی برگزاری این همایش در سال آینده به ارائه نظر پرداختند.
همایش علمی پژوهشی امام رضا(ع) در آئینه ادبیات معاصر از سری برنامه های دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در ایام دهه مبارک کرامت در تاریخ 10شهریور در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.