English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره شعر رضوی به زبان آذری در فضای مجازی به شکل پررنگ تری معرفی شود

جشنواره شعر رضوی به زبان آذری در فضای مجازی به شکل پررنگ تری معرفی شود
نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی شهرستان میاندوآب گفت: برگزاری دوازدهمین دوره ی جشنواره ی بین المللی امام رضا(ع) و نهمین دوره ی جشنواره ی شعر رضوی به زبان آذری در استان آذربایجان غربی باید در فضای مجازی و رسانه ها به شکل پررنگ تری معرفی شود.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده، نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی  شهرستان میاندوآب، اظهار داشت: عمل به وظیفه و مهمتر از آن تشخیص وظیفه  مهمترین درسی است که امروز باید از زندگی امام رضا(ع) بگیریم .
وی افزود: برگزاری دوازدهمین دوره ی جشنواره ی بین المللی امام رضا(ع) و نهمین دوره ی جشنواره ی شعر رضوی به زبان آذری در استان آذربایجان غربی باید در فضای مجازی و رسانه ها به شکل پررنگ تری معرفی شود تا بتواند تاثیر بهتری داشته باشد.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده افزود: ما اگر بتوانیم به وظایف دینی، اسلامی و اجتماعی خودمان در برابر جامعه عمل کنیم، هر کجای جهان هم که باشیم باز خادم امام رضا(ع)خواهیم بود.
وی تاکید کرد: شعر می تواند در وصل افراد و توسل به ائمه ی معصومین تاثیر بسزایی داشته باشد چرا که به راحتی می تواند احساسات و عواطف انسانی را درگیر خود کند .
نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی  شهرستان میاندوآب خاطر نشان کرد: زیباترین حدیثی که از امام رضا (ع) شنیدم این بود که نسبت به شیعیان می فرماید زینت ما باشید نه مایه ی شرمساری ما .

۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۲۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.